+90262 656 15 57


Kuruluşumuzdaki sağlam temeller ve yeni kattığımız fikirlerle konut, iş merkezi, otel, hastane ve fabrikalara yönelik paslanmaz çelik baca, doğalgaz bacası, baca filtreleri, baca çekiş düzenleyicileri , havalandırma sistemleri, özel paslanmaz çelik imalatları, çöp ve çamaşır atma kanalları konularında üretici ve taahhüt firması olarak faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz .

Çalışan personelimize verdiğimiz önem, onlardan aldığımız özveri ve güvenle yeniliklere açık ver yaratıcı olarak grubumuzda emin adımlarla hedeflerimize ilerliyoruz .

Sadece ülkemizde değil , tüm dünyada tercih edilen bir marka olmaz için var gücümüzle çalışıyoruz . Sizden aldığımız güven ve cesaretle çalışmaya devam edeceğiz .

Frencke Bacanın Kalite Anlayışı

Frencke Baca Modülleri; 0,5 – 0,6 mm ince cidar kalınlığına sahip hammaddesi 316L kalite paslanmaz çelik olan bir baca sistemidir. 

Modül bağlantıları ile sıvı ve gaz yakıtlı cihazlar için ideal çözümdür. Universal parçalardan oluşan sistemin kolay montajı sayesinde işçilik maliyetleri minimum düzeydedir. TSE, DIN ve EN normlarına göre hesap değerleri yapılan sistemler sızıdrmazlığı ile de kalite anlayışının bir simgesidir.Frencke Bacaları Standartlara Uygundur

Frencke Baca Modülleri; TSE, EN, DIN normlarına göre tasarlanır, imal edilir ve montajı yapılır. 

Frencke laboratuvarlarında stardartların gereği deney ve performansları titizlikle kontrol edilir.Frencke Bacada Uzman Kadro

Frencke ; Sahip olduğu uzman kadrosuyla, bacanın ısıtma sistemini çalıştırmaktadır. 

Bu teknik anlayış ve bünyesindeki mühendis kadrosuyla, kullanıcıyı ve çevreyi rahatsız etmeyecek şekilde tasarım ve imalatları yapılmaktadır.Frencke Bacalarda Sızdırmazlık

Frencke Baca Modülleri; Tüm sistem bileşenleri, üstün kaynak tekniği ile tam otomatik robot kaynak teknolojisiyle (laser TIG)) üretilerek sızdırmazlık garantisi sağlanır. Atık gaz sıcaklığı 450º ye kadar olan pozitif ve negatif basınçlı kazan baca sistemlerinde kullanılır. Frencke bacaları dairesel kesitli ve iç cidarının düzgün yapısı ile kurum tutma olasılığı minimuma indirilmiştir.Frencke Sistem Kolaylığı ve İdeal Montaj

Frencke Baca Modülleri; Tek cidar ve çift cıdar sistemleri ile tüm modüller standart ölçülerde kalite kontrol onayı verildikten sonra montaja hazır hale gelir. Tüm modüller kelepçeleme sistemi ile birbirine montajı yapılır. Özel conta yuvası olan modüller yüksek basınçlı kazanlar için uygun çözümdür.


Frencke Bacalar Estetik Anlayışı İle Yapılır

Frencke Baca Modülleri; Bütün ısıtma kazan sistemleri için uygun gaz atış sistemleridir. Mükemmel çekiş gücü, Sızdırmaz yapısı, montaj kolaylığı, doğa dostu oluşu, modern şık estetik görünüşü, asidik ortamlarda dayanıklı malzemesi, sıvı, katı ve gaz yakıtlı tüm cihazlar için tercih sebebidir.